Майбутнє сьогодні

Струменевий принтер WorkForce WF-100W

інноваційне рішення для тих, кому важливо завжди мати доступ до друку високої якості, де б вони не знаходилися. WorkForce WF-100W є найбільш компактним і легким струменевим принтером А4 формату від компанії Epson.

PlayPause
Slider

Друк від акумулятора

Epson WF-100W працює від вбудованого акумулятора, тому його зручно використовувати в дорозі, в машині або в відрядженні. Підзарядка акумулятора можлива як за допомогою АС-адаптера через звичайну розетку, так і через micro-USB кабель, від будь якого пристрою з таким роз'ємом (наприклад, від ноутбука).

Широкі можливості бездротового друку

Ще одна унікальна характеристика, що виділяє Epson WorkForce WF-100W серед інших мобільних принтерів - можливість бездротового підключення і друку по Wi-Fi і Direct Wi-Fi. Принтер підтримує роботу з додатками сервісу Epson Connect: для друку з планшетів і смартфонів необхідно завантажити і встановити додаток Epson iPrint на мобільний пристрій, а завдяки додатку Email Print досить вкласти необхідний файл в електронне повідомлення і відправити його на унікальний e-mail адресу принтера, Epson WF-100W автоматично запустить на друк вкладений документ. Epson WF-100W також сумісний з хмарними сервісами Google Cloud Print і Apple AirPrint, що робить друк з мобільних пристроїв ще зручніше.

Висока якість друку документів

Epson WorkForce WF-100W - чотирьох-колірний принтер, який використовує для друку пігментні чорнила. Пігментні чорнила Epson забезпечують найвищу якість друку. Надруковані документи моментально висихають і не змащуються при виділенні маркером або попаданні води.

Компактні розміри і мала вага

Цей портативний принтер має габарити 309х154х61 мм і важить всього 1,6 кг, що робить його незамінним помічником для торгових представників, фахівців, яким необхідно друкувати документи, рахунки та договори, перебуваючи поза офісом.