Нові технології

У наш час сучасних технологій і складної економічної ситуації багато з нас шукають різні рішення і способи не лише тримати свій бізнес на плаву, а й розвиватися і отримувати прибуток.

Багато хто приймає рішення придбати просту  офісну та професійну поліграфічну техніку у невідомих виробників, які або мало представлені на нашому ринку, або зовсім відсутні.

І ось тоді виникає питання: а як же бути з підключенням такої техніки, її калібруванням, а також подальшим сервісним обслуговуванням та ремонтом?

На нашому підприємства працюють інженери широкого профілю, з досвідом роботи в сферах електроніки, механіки, електрики, поліграфії та інших суміжних напрямків, що дозволяє нам сміливо працювати з різною технікою і різними виробниками. Наш досвід дозволяє нам запускати, калібрувати (налаштовувати) і обслуговувати різну техніку - від маленького офісного принтера до промислової системи друку.

Якщо Ви вирішили придбати ту чи іншу техніку, але не впевнені, чи підійде вона Вам, і чи зможете Ви її обслуговувати і працювати на ній, звертайтеся до нас, і ми разом з Вами проаналізуємо, зробимо розрахунки щодо доцільності даної покупки і можливості її експлуатації на нашому ринку.

Можливо, Ви вже придбали те чи інше обладнання, але не можете адаптувати його під свої бізнес-процеси, звертайтеся до нас, і ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти запустити Вам Ваші виробничі лінії, оживити Ваш офіс або просто внести інновацію у Ваш бізнес.

МАЙБУТНЄ ВЖЕ СЬОГОДНІ

HP представляє нове покоління пристроїв друку формату A3.
Нові моделі гарантують безпрецедентний рівень безпеки, мінімум простоїв і доступну кольоровий друк.
Ключові аспекти:
16 платформ A3 нового покоління на основі технологій HP LaserJet і HP PageWide з істользованіем найбільш інноваційних рішень в сфері друку.
Хмарне рішення HP Smart Device Services, що дозволяє звести до мінімуму час простоїв і оптимізувати процеси друку.
Засоби захисту світового рівня, в тому числі виявлення загроз в реальному часі і автоматичний моніторинг.