Новини

Аналітики Corporate Responsibility Magazine визнали лідерство Xerox в області соціальної відповідальності

05 липня 2018 року – Компанія Xerox десятий раз поспіль увійшла до щорічного рейтингу 100 Best Corporate Citizens, складений журналом Corporate Responsibility Magazine. У список потрапили компанії США, які показали видатні результати в екологічній, соціальній та адміністративній сферах.

Аналітики Corporate Responsibility Magazine визнали лідерство Xerox в області соціальної відповідальності

«Місце в списку 100 Best Corporate Citizens – результат роботи 35 000 співробітників Xerox з усього світу. Застосовуючи інноваційний підхід і винахідливість, вони спираються на корпоративну систему соціальної відповідальності », – коментує Венді Латко, віце-президент Xerox з питань навколишнього середовища, охорони здоров’я, безпеки та соціальної відповідальності.

Рейтинг заснований на 260 показниках по семи категоріях: навколишнє середовище, зміна клімату, відносини між співробітниками, права людини, управління, фінанси і благодійність. Дані взяті з індексу Russell 1000, у список якого входять 1000 найбільших компаній на фондовому ринку США.

«Місце в рейтингу топ-100 показує, що компанія вкладає ресурси в сфери корпоративної соціальної відповідальності та сталого розвитку, – зазначила Джен Бойнтон, редактор журналу Corporate Responsibility Magazine. – Публічне розкриття цієї інформації допоможе акціонерам отримати більш докладні дані про бізнес-процеси в компанії »..

Джерело: Xerox

Xerox AltaLink Family

Xerox® AltaLink® Сімейство принтерів швидкісного друку

Потужні та надійні для критично важливих завдань, багатофункціональні пристрої AltaLink MFP з технологією Xerox® ConnectKey® розроблені для вимогливих користувачів з великими обсягами друку, високими стандартами безпеки і розширеними вимогами до фінішної обробки.

Read More

Нові кольорові світлодіодні принтери Xerox Phaser

Нові кольорові світлодіодні принтери Xerox Phaser 6510 і МФУ Xerox WorkCentre 6515 - відмінне рішення для малих і середніх офісів

Компанія Xerox запустила нові світлодіодні пристрої: кольоровий принтер Xerox Phaser 6510 і кольорове МФУ Xerox WorkCentre 6515. Завдяки продуктивності, високій якості друку і підтримки передових мобільних і хмарних технологій нові пристрої повністю відповідають вимогам сучасних компаній малого і середнього бізнесу.

Read More

Честер Карлсон і ксерографія

Ксерографическое процес, який був винайдений Честером Карлсоном в 1938 році був розвинений і комерціалізовані Xerox Corporation, зараз широко використовується у пресі виробництва високоякісних текстів та графічних зображень на папері.

Read More