Підтримка

Наш сервіс - це концепція сучасного технічного мислення.

Якісне офісне обладнання є запорукою повноцінної і надійної роботи сучасного офісу. Але будь-яка техніка залежить від якості інсталяції і налаштувань, а також вимагає компетентного технічного обслуговування.
ТОВ «ВАУ-ПРИНТ» - це Ваш надійний партнер, який завжди гарантує професійний сервіс і ввічливе обслуговування.

Ми розробили налагоджений і надійний механізм сервісної підтримки і пропонуємо повний спектр послуг з технічної підтримки багатофункціональних повнокольорових та чорно-білих друкарських пристроїв, копіювальних апаратів, принтерів:
- Консультації по телефону і через інтернет;
- Діагностика;
- Ремонт;
- Сервісний договір «Все включено» (технічне обслуговування з постачанням витратних матеріалів і запасних частин).

Після ретельного вивчення Ваших робочих процесів, ми зробимо Вам гнучкі пропозиції щодо сервісних послуг з урахуванням Ваших індивідуальних потреб.
У нас працюють тільки висококваліфіковані фахівці, що пройшли сертифіковане навчання за програмами виробника і знайомі з усіма тонкощами роботи з копіювальною технікою.
Звернувшись в наш сервісний центр, Ви також зможете придбати оригінальні запасні частини і витратні матеріали за помірними цінами.
Ми знаходимося в постійному контакті з нашими клієнтами, що дозволяє нам швидко реагувати і задовольняти їхні потреби - тому, в залежності від типу сервісного договору, інженер може провести роботи і після 18-00, а склад відвантажити тонер в вихідний день.

Ваша техніка буде працювати бездоганно, тому що наш сервіс завжди поруч з Вашим бізнесом

Аудит документообігу
Clever Document Flow («розумний документообіг»)

Компанія «ВАУ-ПРИНТ» представляє комплексний продукт CleverDocumentFlow (CDF).
CDF- це комплекс заходів, які спрямовані на оптимізацію процесів документообігу всередині компанії. Вони поєднують в собі:
- Аналіз поточного стану (парк друкарської техніки, схеми використання техніки, типи робіт, виявлення потреб користувачів і побажань щодо оптимізації, збір інформації, що стосується витрат з експлуатації та обслуговування процесів друку)
- Виконання детального розрахунку існуючих витрат
- Підготовка кількох варіантів оптимізації зі схемами розміщення техніки, детальним описом бізнес-процесів і обґрунтуванням економічної ефективності проекту
- Впровадження проекту (повністю здійснюється фахівцями нашої компанії з подальшим безкоштовним навчанням персоналу)
- Постійний контроль всіх процесів документообігу. Регулярна звітність.
- Можливість оперативного аналізу та удосконалення системи
- Повна сервісна підтримка, яка забезпечує безперебійну роботу всіх пристроїв і програмного забезпечення в комплексі.

Інформаційні технології - одна з найбільш динамічних галузей в світі. Цей термін включає в себе широкий спектр понять і послуг. Під інформаційними послугами фактично розуміють будь-який сервіс, що відноситься до комп'ютерних технологій. Наша компанія надає великий спектр послуг з побудови, планування і підтримки різних інформаційних систем.
Фахівці компанії виконають роботи будь-якого ступеня складності, що пов'язані з налаштуванням, профілактикою, обслуговуванням серверного, мережевого і комп'ютерного обладнання. Нашу співпрацю можна організувати на основі абонентського обслуговування комп'ютерів та офісної техніки або у вигляді разової послуги з урахуванням Ваших бажань і потреб.

Абонентське обслуговування

Абонентське обслуговування комп'ютерів передбачає роботи з налаштування обладнання та планову профілактику. Зазвичай виконується підтримка певного сегмента інформаційної структури (або всієї структури). При повному або частковому переналаштуванні, далі - підтримка працездатності системи. Як правило, після цього необхідно провести ретельний контроль системи і, при необхідності, зміни. Моніторинг здійснюється як фахівцем, так і за допомогою систем дистанційного адміністрування. Укладаючи з нами договір на абонентське обслуговування комп'ютерів, Ви економите час і гроші, а також отримуєте надійний захист Вашої інформації та безпосередньо персональної техніки. Такий вид послуг включає безкоштовний виїзд фахівця, діагностику та профілактику комп'ютерів, обслуговування локальних мереж, консультації щодо роботи з програмним забезпеченням. Крім того, Ваші співробітники будуть виконувати тільки свої безпосередні функціональні обов'язки, не відволікаючись на налаштування свого робочого місця і боротьбу з вірусами, що значно підвищить ефективність роботи Вашого підприємства.

Абонентське обслуговування від ТОВ «ВАУ-ПРИНТ» - це

Фіксована щомісячна вартість послуг з обслуговування
Необмежена кількість виїздів
Час реакції на аварійну ситуацію не більше 10 хвилин
Оперативні консультації по телефону і віддалене адміністрування через інтернет.
Постійний, закріплений за Вами, фахівець.
Контроль стану ПК
Щоквартальна профілактика від пилу для довгострокової роботи ПК
Організація безпеки локальної мережі від різних атак
Закупівля оргтехніки та комплектуючих і їх підтримка
Встановлення і налаштування програмного забезпечення

Послуги:

Встановлення і налаштування Windows
Встановлення та налаштування програм
Підключення до Інтернет, налаштування, відновлення підключення
Лікування, видалення вірусів, встановлення антивіруса
Створення, прокладка локальної мережі
Налаштування локальної мережі
Налаштування серверів
Модернізація ноутбуків, комп'ютерів