Віддалена допомога.

У наш час технології не стоять на місці.
Кожного дня з'являється все більше нових девайсів, кожного разу вони все більше вдосконалюються.
Системи зв'язку також не стоять на місці. Якщо раніше телефонний зв'язок був розкішшю, і не кожен міг її дозволити, то з часом, з розвитком інтернет-технологій ми можемо спілкуватися умовно безкоштовно – за допомогою Skype, Viber і інших додатків - від нас вимагається лише наявність інтернету.

З огляду на той факт, що вийти в інтернет можна практично скрізь, то чому ж нам не користуватися сучасними технологіями для діагностики та нескладного ремонту нашої техніки?

Для наших клієнтів ми впровадили послугу дистанційної діагностики та нескладного ремонту копіювальної техніки.

Сьогодні практично в кожному телефоні або планшеті встановлено Skype або Viber. Завдяки цим двом додаткам ми налаштуємо відеозв'язок з Вами, і тепер Ви можете не лише розказати, що не так з Вашим принтером, але й наочно продемонструвати це фахівцю нашого підприємства.
Разом з Вами наш інженер зможе зайти в меню апарату, подивитися коди помилок, оглянути сам апарат і попередньо оцінити ступінь поломки, а також необхідний перелік запчастин для ремонту принтера.
Буває так, що ремонт апарату потребує мінімальних втручань, які Ви зможете зробити самостійно, керуючись підказками нашого інженера в реальному часі.

Часом для усунення певних ушкоджень потрібно зайти через мережу на внутрішній інтерфейс апарату. Для цього ми також користуємося безкоштовним програмним забезпеченням під назвою TeamViewer. Все, що Вам потрібно, це встановити дану програму на комп'ютері, який має зв'язок з Вашим принтером, процес встановлення потребує не більше 5 хвилин і проходить практично в автоматичному режимі. Після цього Вам потрібно назвати інженеру Ваш ID і тимчасовий пароль, який надасть програма. Це дозволить нашому інженеру зайти дистанційно у Ваш комп'ютер і налаштувати принтер. Ви можете не хвилюватися про конфіденційність Ваших даних. Пароль діє лише впродовж одного сеансу і змінюється при кожному запуску програми, тому без Вашого відома і участі ніхто не зможе зайти у Ваш комп'ютер.

Сучасні технології зв'язку дозволяють скоротити не лише час реагування при поломці апарату, але й здійснити більш якісну первинну діагностику, що дозволяє нам приїхати до Вас вже з потрібним переліком запчастин і прискорити процес відновлення працездатності апарату.
Іноді буває й так, що відремонтувати або налаштувати апарат ми можемо дистанційно разом з Вами, що на порядок прискорює процес ремонту та заощаджує Ваші гроші й час.

І наостанок: Якщо у Вас проблеми, і Ваша техніка вийшла з ладу, звертайтеся до нас, і ми допоможемо відремонтувати Вашу техніку будь-яким зручним для Вас способом:

Наш Skype: ВАУ-ПРИНТ Сервіс
Наш Viber: +38 (067) 824-18-98
Наші телефони: +38 (044) 593-16-68; +38 (067) 824-18-98

Посилання для завантаження додатків для дистанційної діагностики:

Skype                                          Viber                                                   TeamViewer

Ремонт техніки

Якщо дистанційної діагностики недостатньо, наші інженери готові приїхати до Вас і провести діагностику Вашої техніки. Якщо для ремонту Вашої офісної техніки не потрібні запчастини, наші фахівці виконають ремонт зразу на місці. Якщо ж потрібні деталі, ми зробимо розрахунок вартості ремонту Вашої техніки з урахуванням вартості деталей і виконаємо ремонт в найкоротші терміни.

Бувають випадки, коли в апараті з часом стираються шестерні, які, на жаль, не завжди можна замовити окремо так, як вони представлені в зборі з дорогим вузлом. Наша компанія йде на зустріч нашим клієнтам, ми використовуємо технологію 3D друку для відновлення неробочої шестерні. Це істотно скорочує Ваші витрати на ремонт техніки.

Якщо виконати ремонт принтера неможливо, ми складемо для Вас акт стану техніки, допоможемо списати його з балансу підприємства і правильно утилізувати.